• چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

نشست هماهنگی هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی کشور برگزار شد

نشست هماهنگی هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی کشور برگزار شد

نشست هماهنگی هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی کشور صبح روز پنجشنبه سی و یکم مرداد ماه با حضور شهردار شهر جهانی، مدیر منطقه بافت تاریخی و رؤسای سازمان های شهرداری یزد برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد - نشست هماهنگی هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی کشور صبح روز پنجشنبه سی و یکم مرداد ماه با حضور شهردار شهر جهانی، دبیر هفدهمین اجلاس، مدیر منطقه بافت تاریخی و رؤسای سازمان های شهرداری یزد در خصوص فضاسازی شهری و همچنین هماهنگی و روند برگزاری هر چه بهتر این اجلاس برگزار شد.

شهردار شهر جهانی یزد در این نشست بر لزوم برگزاری هر چه بهتر این رویداد مهم که مستلزم هم افزایی تمام دستگاه های اجرایی و خدماتی است، تاکید کرد.

عزیزی هم‌افزایی برای اجرا و برنامه‌ریزی کمیته‌های مختلف را ضروری دانست و افزود:‌ به منظور تسهیل کردن اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده کمیته‌های تخصصی در ستاد برگزاری اجلاس راه‌اندازی و با هماهنگی بیشتر ستاد مرکزی و استانی کارها به سرعت و با کیفیت بیشتری انجام خواهد شد.

در هفدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی سراسر کشور از ۳۰ پیرغلام ، مداح و واعظ حسینی ۷۰ تا ۹۰ ساله از داخل و خارج کشور تجلیل می شود و رونمایی از شماره ثبت ملی و اجرای مراسم آیینی عزاداری سنتی از جمله برنامه‌های دیگر این مراسم است.

اجلاس پیرغلامان سراسر کشور همه ساله در آستانه ماه محرم به عنوان زنگ آغاز سوگواری عاشقان سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برگزار می‌شود.

آدرس کوتاه :


شهردار یزد تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد و مردم باید همواره در اولویت‌ کار مجموعه شهرداری قرار گیرد

شهردار شهر جهانی یزد در آیین اختتامیه سومین دوره مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهرداری‌های کلانشهر کشور تاکید کرد: توجه به ورزش در بین کارمندان این نهاد...

۱۳۹۸/۰۶/۲۶ 36 بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بر لزوم استفاده از ظرفیت های محله ای در جهت غنا بخشیدن به فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی شهر تاکید کرد

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار داشت: دستگاه های فرهنگی با شناسایی و استفاده از...

۱۳۹۸/۰۶/۲۴ 105 بازدید