شهردار یزد: هدف اصلی مدیریت شهری رعایت استانداردها در روند اجرای خدمات است

شهردار یزد: هدف اصلی مدیریت شهری رعایت استانداردها در روند اجرای خدمات است

شهردار شهر جهانی یزد با تأکید بر اینکه همه فعالیت های شهرداری باید اصولی و بدون نقص و هدر رفت بیت‌المال باشد، اظهار کرد: هدف اصلی مدیریت شهری رعایت استانداردها در روند اجرای خدمات و نیازهای شهروندان است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین احمد طالبی چاهوکی رئیس سازمان بازرسی استان یزد ضمن گراميداشت هفته قوه قضاییه و ياد و خاطره شهداي انقلاب و هفتم تير، اظهار داشت: هدف اصلی مدیریت شهری این است که کیفیت کار حفظ شده و از هدر رفت بیت المال و بی توجهی به مسائل پرهیز شود.

شهردار شهر جهانی یزد در این دیدار که معاونین شهرداری، مدیران مناطق و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری نیز حضور داشتند، بی‌توجهی به حقوق مردم و بیت‌المال را دارای بازخورد منفی دانست و با اشاره به ماموریت های گسترده شهرداری در حوزه های مختلف در ارائه خدمات به شهروندان، تصریح کرد: لازم است هر یک از حوزه‌های مدیریت شهری در محدوده تحت اختیار با حساسیت بیشتری، درخواست ها و نیازهای شهروندان را پیگیری کنند.

وی هدف اصلی مدیریت شهری را رعایت استانداردها در روند اجرای فعالیت ها و پروژه‌ها عنوان کرد و افزود: نگاه کارشناسانه بر فعالیت ها و طرح‌های عمرانی همراه با دقت و ظرافت می‌تواند موجب ایجاد اعتماد عمومی شهروندان نسبت به مدیران شهری شود.

حجت الاسلام و المسلمین احمد طالبی رئیس سازمان بازرسی استان یزد نیز در این دیدار با بیان اینکه کارکنان شهرداری از سلامت نسبی برخوردارند، گفت: متفاوت بودن برداشت ها و قابل تفسیر بودن قوانین، موجب اختلاف برداشت از قوانین و مقررات شود.

وی با اشاره به اینکه عمده وظیفه سازمان بازرسی در نظارت‌های خود، نظارت بر حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین است، اظهار داشت: در استان یزد نهایت تلاش بر پایه پیشگیری از وقوع جرم قرار گرفته است.

 

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.