• جمعه، ۱۵ آذر ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

شهردار یزد خاطر نشان کرد: قدم به قدم در جهت توسعه میدان مرکزی میوه و تره بار گام خواهیم برداشت

شهردار یزد خاطر نشان کرد: قدم به قدم در جهت توسعه میدان مرکزی میوه و تره بار گام خواهیم برداشت

شهردار شهر جهانی یزد در بازدید صبحگاهی از میدان میوه و تره بار که با همراهی فرمانده نیروی انتطامی استان، رئیس و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، معاونین مالی و اقتصادی و شهرسازی و معماری شهرداری و همچنین رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری یزد انجام شد، خاطر نشان کرد: قدم به قدم در جهت توسعه میدان مرکزی گام خواهیم برداشت.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد – جمال الدین عزیزی با اشاره به امکانات فوق العاده و پیش بینی شده در میدان مرکزی میوه و تره بار، گفت: قدم به قدم در جهت توسعه میدان مرکزی گام خواهیم برداشت.

شهردار شهر جهانی یزد تصریح کرد: پروژه میدان مرکزی یکی از پروژه های با ظرفیت و آینده نگر بسیار خوب در استان یزد می باشد که برای ۵۰ سال آینده این شهر مفید و مثمره فایده خواهد بود.

عزیزی افزود: از جمله اقدامات ارزشمند در میدان مرکزی میوه وتره بار که توسط سازمان ساماندهی مشاغل شهری در حال پیگیری است ایجاد بازار گل و گیاه در جنب میدان مرکزی است که یکی از طرح های مطرح در زمینه توسعه میدان مرکزی خواهد بود.

وی با اشاره به مشارکتی بودن طرح میدان میوه وتره بار گفت : یکی از انتظاراتمان، از طرف مشارکت کننده، تعیین تکلیف و عمل به مفاد قرارداد است که میبایست این قدم به عنوان اولین گام صورت پذیرد و برای شروع این مهم، تشکیل یک کارگروه ضروری است.

سردار میرحیدری، فرمانده نیروی انتظامی استان یزد نیز در این بازدید با ارزشمند خواندن این سرمایه عظیم که بخشی ازآن با سرمایه بنیاد تعاون ناجا احداث شده است، افزود: برای حفظ و توسعه این سرمایه آنچه در توان ما باشد انجام خواهیم داد.

در این بازدید نیز نمایندگان طرف مشارکت در میدان مرکزی به بیان نکته نظرات خود برای ادامه همکاری پرداختند که مقرر شد این پیشنهادات در کارگروه مطرح و تصمیم گیری لازم صورت پذیرد.

گزارش تصویری را از اینجا ببینید

آدرس کوتاه :


مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد عنوان کرد: برای تردد معلولین در بافت تاریخی، اتوبوس‌های ویژه ای اختصاص یافت

مدیر منطقه بافت تاریخی شهرداری یزد از اختصاص اتوبوس‌های ویژه تردد معلولین در بافت تاریخی یزد خبر داد. سید محمود کشفی پور در گفت‌وگو با خبرنگار...

۱۳۹۸/۰۹/۱۴ 39 بازدید

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد عنوان کرد: بزودی از سامانه هوشمند مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر بهره برداری می شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری یزد از هوشمند شدن سامانه مدیریت تابلوهای تبليغاتی سطح شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی سازمان...

۱۳۹۸/۰۹/۱۲ 118 بازدید