برخورد با رانندگان متخلف تاکسی در یزد

برخورد با رانندگان متخلف تاکسی در یزد

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد از برخورد با رانندگان متخلف تاکسی در این شهر خبر داد.

محمدرضا شفیعی در گفتگو با خبرنگار ایسنا با اشاره به برخورد این سازمان با رانندگان متخلف تاکسی در یزد، اظهار کرد: این رانندگان که تعدادشان کمتر از پنج نفر است، به طور خودسرانه نسبت به افزایش نرخ اقدام کرده‌ بودند که با آنها برخورد مقتضی انجام شد.

وی اضافه کرد: نرخ مصوب تاکسی‌ها برای سال جاری شامل هزینه ورودی 9 هزار ریال و به ازای هر کیلومتر پیمایش دو هزار و 200 ریال و برای آژانس‌ها، هزینه ورودی 22 هزار ریال، هر کیلومتر پیمایش هفت هزار و 500 ریال و هر دقیقه توقف هزار و 900 ریال در نظر گرفته شده و در حال حاضر نیز هیچ تغییری در آن اعمال نشده است.

شفیعی با بیان اینکه مردم و ماموران نظارتی سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری یزد در رصد این تخلفات نقش حائز اهمیتی دارند، تصریح کرد: مردم می‌توانند رانندگانی که اقدام به اخذ کرایه‌های بیش از نرخ مصوب می‌کنند را به سازمان معرفی کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری در پایان نیز پل ارتباطی مردم و سازمان را شماره تلفن ۱۸۸۹ اعلام کرد و گفت: شهروندان همچنین میتوانند به صورت مکتوب یا از طریق مراجعه به سازمان هر نوع تخلفی در این رابطه را گزارش کنند.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.