• یک‌شنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۸
  • اوقات شرعی
  • وضعیت آب و هوا

امضاء تفاهم نامه برای استفاده شهروندان از وای فای در پارک های شهر یزد

امضاء تفاهم نامه برای استفاده شهروندان از وای فای در پارک های شهر یزد

با امضا تفاهم نامه ای بین شهرداری یزد و شرکت مخابرات، امکان استفاده شهروندان از وای فای خانگی یا شخصی در بوستان های کوهستان، هفتم تیر، شادی، بزرگ شهر، آزادگان، غدیر، باغ ملی و پایانه مسافربری شهر یزد فراهم می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری یزد در روز چهارشنبه بیست و سوم خرداد ماه در محل سالن جلسات شهرداری مرکزی تفاهم نامه ای با موضوع به اشتراک گذاشتن منابع و امکانات جهت ایجاد شبکه وای فای در هشت نقطه شهر یزد بین شهرداری و شرکت مخابرات ایران ـ منطقه یزد به امضا رسید که این امکان را به شهروندان و هموطنان می دهد تا از وای فای خانگی یا شخصی خود در محوطه بوستانهای کوهستان، هفتم تیر، شادی ، بزرگ شهر، آزادگان، غدیر، باغ ملی و پایانه مسافربری استفاده نمایند.

این تفاهم نامه در قالب پروژه سراسری و کشوری غدیر با اختصاص تجهیزات  و اجرای مخابرات و واگذاری مکان از سوی شهرداری، بهره برداری عمومی از اینترنت پرسرعت بی سیم را برای مشترکین امکان پذیر می سازد.

شهردار یزد در مراسم امضای تفاهم نامه و ایفای شهری بین شهرداری یزد و مخابرات یزد گفت: در راستای ارائه خدمات شهری و شهر الکترونیک و شهرداری شیشه ای تفاهم نامه ایفای شهری به امضای شهرداری و مخابرات یزد می رسد.
مهدی جمالی نژاد  اشاره کرد: هدف ما ارائه خدمات بهتر شهری و کاهش هزینه ها و صرف وقت و مدیریت زمان است که به نوعی با این کار دنبال می شود.
 جمالی نژاد گفت: در آینده ای نزدیک نیز تمامی نقاط تاریخی و بافت تاریخی استان مجهز به وای فای می شود و گردشگران نیز می توانند به خوبی از این خدمات بهره مند شوند.

آدرس کوتاه :

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب خبر داد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ايمني شهرداري يزد از انجام 15 مورد ماموریت رفع مشکل آبگرفتگی معابر و سیلاب بعد از نزول رحمت الهي در شهر يزد خبر داد. ...

۱۳۹۸/۰۳/۱ 50 بازدید