افزایش همکاری و تبادلات فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و سپاه الغدیر استان یزد

افزایش همکاری و تبادلات فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و سپاه الغدیر استان یزد

در نشست رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد با فرمانده سپاه الغدیر استان، بر افزایش همکاری و تبادلات فرهنگی تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد – عباس ملازینلی با حضور در سپاه الغدیر استان با سرهنگ رضا پورشمسی فرمانده این نهاد دیدار و گفتگو کرد.
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد در این دیدار با گرامیداشت سالروز ولادت پیامبر اکرم(ص)، ایشان را نیک ترین اُسوه و اُلگوی بشری عنوان کرد و بیان داشت: حضرت رسول(ص)، پیامبر مهربانی ها و نیک ترین اُسوه و اُلگویی بودند که خداوند متعال می توانست برای بشری به ارمغان آورد.
وی با اشاره به تاکید پیامبر اکرم(ص) بر وحدت و همدلی امت ایشان، افزود: فعالیت های فرهنگی می تواند سرآغاز بلندی بر وحدت و همدلی نجات بخشی باشد که شرایط فرهنگی و اجتماعی جامعه را که خود زمینه ساز توسعه همه جانبه است، بهبود بخشد.
ملازینلی در ادامه با اعلام آمادگی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری نسبت به افزایش همکاری با سپاه الغدیر استان یزد، از این مجموعه خواستار همراهی و برگزاری برنامه های مشترک با استفاده از پتانسیل ها، زیرساخت ها و بسترهای مشترک شد.
سرهنگ رضا پورشمسی در این دیدار نیز با تقدیر از فعالیت های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، اظهار داشت: امروز در جامعه شاهد تاثیرات مثمر ثمر برنامه های سازمان فرهنگی هستیم، بنده به عنوان یک شهروند نیز برنامه های سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد را دنبال و از آن استقبال می کنم و امیدوارم این روند رشد با همین سرعت طی شود.
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به همکاری های پیشین این نهاد با سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد، تصریح کرد: این دو مجموعه تاکنون برنامه های مشترک خوبی را به وَهله اجرا رسانده اند و امیدوارم با استفاده از پتانسیل های موجود، شاهد برگزاری برنامه های روز افزون به ویژه در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی باشیم.
در این نشست بابت افزایش همکاری و ارائه برنامه های مشترک سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و سپاه الغدیر استان یزد بحث و تبادل نظر شد.

آدرس کوتاه :
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.