آسـایش شـهروندی زیـر چـتر مسئولیت شـهرداری

آسـایش شـهروندی زیـر چـتر مسئولیت شـهرداری

کیفیت معابر شهری یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر زندگی شهروندان است، از جمله مهمترین ویژگی‌هایی که یک شهر را از سایر شهرها متمایز می‌کند و تاثیر زیادی بر منظر شهری دارد، آسفالت یکدست و مناسب معابر است و یکی از شاخص‌های رضایتمندی از عملکرد شهرداری‌ها و مسئولان ذیربط محسوب می‌شود.

به گزارش روابط عمومی منطقه دو شهرداری یزد – سید ابوالفضل کشفی گفت: به منظور بهبود و ارتقای کیفیت آسفالت معابر شهری اجرای طرح جدید لکه گیری آسفالت، جمع آوری آسفالت فرسوده و زیرسازی و آسفالت به شکل محور به محور در این منطقه آغاز شده است.

مدیر منطقه دو شهرداری یزد با بیان اینکه رضایتمندی شهروندان، مهمترین اهداف فعالیت های مدیریت شهری است، خاطر نشان کرد: بیشترین پیام ثبت شده شهروندان در سامانه شهربین در خصوص آسفالت کوچه ها است که با اجرای طرح لکه گیری محور به محور معابر نیز حجم عظیمی از تقاضاهای مردمی به اجرا می رسد.

وی افزود: با توجه به اهمیت رفع چاله و دست اندازهای معابر و کوچه ها، لکه گیری و مرمت روکش آسفالت معابر از جمله کوچه کمیل با اولویت بندی معابر اصلی، آغاز و به صورت گستره انجام می شود.

کشفی تصریح کرد: این طرح با هدف تأمین رفاه و آسایش شهروندان، تسهیل در تردد وسایط نقلیه و ساماندهی و بهسازی معابر شهری در دست اقدام است.

آدرس کوتاه :